fbpx

Hailey Bieber emocionon me dedikimin ndaj bashkëshortit

rs_1024x759-180906161935-1024.justin-bieber-hailey-baldwin.ct_.090618.jpg

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të vitit të kaluar dhe që nga ajo kohë ata janë vazhdimisht  të përfolur për jetën e tyre private.

Çifti I njohur jo rrallë herë bëjnë dedikime për njëri-tjetrin dhe shprehin dashurin edhe në publik.

Këtë herë ishte modelja e njohur e cila ka publikuar për ndjekësit në Instagram një fotografi përkrahë Justin ku edhe ka bërë një dedikim.

“E hëna erdhi kaq shpejt nuk pati asnjë shans për të shprehur sa e mrekullueshme ishte fundjava e kaluar. Unë e di që kjo konferencë erdhi në kohën e duhur që e kisha nevojë, besoj se Perëndia është I mrekullueshëm dhe besnik që ai na sjell fjalët e duhura gjatë kohës që na nevojitet më së shumti. Kjo fundjavë ishte një për të kujtuar dhe një që vënë zjarr të ri në të dy shpirtrat tanë!!”, ka shkuar 22 vjeçarja.

Advertisement

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303