fbpx

Hailey Bieber publikon VIDEON më emocionuese nga dasma

Pasi e shtynë ditën e dasmës disa herë, Justin dhe Hailey Bieber më 30 shtator i thanë “Po” njëri-tjetrit.

Ceremonia madhështore e zhvilluar në Karolinën e Jugut ishte shumë intime dhe pati një kosto marramendëse prej më shumë se 500.000 dollarësh.

View this post on Instagram

got some wedding pics back today from @joetermini ❤️❤️ best memory..

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Hailey dhe Justin u kujdesën që çdo gjë të ishte private dhe ia dolën.

Pamjet e qarta të dasmës u publikuan vetëm kur i hodhi çifti dhe gjithçka na la pa fjalë.

Hailey kishte veshur një fustan të bardhë, të ngushtë që e tregonte shumë elegante dhe Justin sigurisht i ishte përshtatur më së miri.