16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Hap pas hapi/ Mbyllet numërimi në disa vende, ja si ndahen mes tyre PS dhe PD

spot_img

Në disa bashki të vendit është mbyllur procesi i numërimit, ku PS ka arritur fitoren në shumicën prej tyre.

Këto janë bashkitë ku është mbyllur procesi i votimit:

Kolonjë PS

Tropojë PD

Përmet PS

Has – Fushë Arrëz PD

Himarë PS

Pustec PS

Këlcyrë PS

Pukë PS

Ballsh PS

Cërrik PS

Mirditë PD

Klos PD

Prrenjas PS

Belsh PS

Roskovec PS

Lushnjë PS

Rrogozhinë PS

Kukës PD

Gramsh PS

Delvinë PS

Finiq PS

Mallakastër PS

Mat PS

Klos PD

Patos PS

Malësi e Madhe PD

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat