17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Haradinaj shpërndan dhurata për Vitin e Ri

spot_img

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar qytetarët për festën e Vitit të Ri, ku përveç saj, ka paketuar edhe disa dhurata së bashku me bashkëshorten e tij, Anitën.

Haradinaj ka publikuar një video në rrjetin social ‘Facebook’, ku tregon momentin e paketimit dhe shpërndarjen e tyre,personalisht nga Kryeministri, për disa fëmijë në kryeqytet.

Gjithashtu, Haradinaj ka uruar shqiptarët për Vitin e Ri./real-news.tv

https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/videos/2544426395597357/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat