15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Haradinaj uron festat, zgjedh kartolinat më unike

spot_img

Me afrimin e festave të fundvitit Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ia ka kushtuar ditën e sotme, të dielën, dërgimit të kartolinave. Ai ka zgjedhur një mënyre të veçante për urimet e tij dhe shumë unike.

Haradinaj ka zgjedhur kartolina  të punuara nga fëmije me aftësi të veçanta

“Në përkrahje të fëmijëve me Down Syndrome, këtë vit kam përzgjedhur kartolinat unike të punuara nga ta me shumë dashuri dhe përkushtim për festat e fundvitit’.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat