fbpx

‘Helmi doli rrugës’/ Plas keq mes vajzave të ekranit, Arbana dhe Xhemi ironizojnë Evis Mulën

75eb2cc3d9443433366497832a7b3fa5_L.jpg

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë postuar foto në Instastory, ku kanë ironizuar dhe i kanë kthyer një përgjigje kështu këngëtares dhe sopranos Evis Mula. Kjo e fundit dha disa deklarata të forta ndaj moderatores Arbana Osmani në emisionin e mëngjesit ‘Wake up’ në Top Channel.

“Arbana Osmani u tmerrua atëherë se drejtonin radion dhe befas dola unë. Sigurisht helmi doli rrugës sepse finalen nuk e bëra unë. Mbaj mend që ndodhi kështu. Unë e kujtoj me nostalgji të jashtëzakonshme atë periudhë. Kisha ardhur për një program. Ndërkohë Bojken Lako dhe Aldon Lipe që kanë qenë atëherë, që më bëjnë në audicion dhe më hipin te pjesa ku ka qenë podiumi i velinave të Fiks Fare dhe më thonë improvizo. Kur po shkoja në shtëpi më marrin në telefon dhe më thonë se Tani ka parë audicionin tënd dhe është dashuruar me tipin tënd, do jesh drejtuesja e Top Festit”, – u shpreh Evis Mula.

Pas kësaj deklarate teksa ka publikuar një foto me mikeshën e saj të ngushtë Xhemin, Arbana shkruan: Në kërkim të një shoqeje të re.

E menjëherë këtë foto e ka ripostuar edhe Xhemi, e cila sipër fotos me Arbanën shkruan se: Evisi po të kërkonte. 2 mikeshat e kanë futur në “rreth” këngëtaren dhe e kanë kaluar me ironi deklaratën e saj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303