fbpx

“Herë tjetër laje tualetin se…”. Iliri del i acaruar me Donaldin, aktori: E pastrove ti? Mir bëre

po.jpg

Pak më parë, Iliri ka dalë nga tualeti i irrituar për higjienën. Ai ka pyetur se cili nga banorët ka qenë në tualet së fundmi dhe Donaldi iu përgjigj se kishte qënë ai. Në këtë moment, në sy të gjithë banorëve të tjerë, Iliri i ka thënë që herën tjetër ta pastronte tualetin pasi e kishte lënë pis.

Iliri: Kush ka qenë në tualet tani, para meje?

Donaldi: Unë

Iliri: Herën tjetër pastroje nevojën

Donaldi: Ça po thua mo?

Iliri: A ishe ti? Pastroje se e kishe lënë pa larë

Donaldi: Ashtu e gjeta dhe unë

Iliri: Mirë herën tjetër pastroje, se këtë herë e pastrova unë

Donaldi: E sa herë e gjej unë ashtu. E ke pastruar, mir ke bërë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303