fbpx

Historia e fundi tragjik i 20-vjeçarit nga fshati Gramëz

3488357.jpg

Një 20-vjeçar nga fshati Gramëz i Krujës humbi jetën tragjikisht sot.

Gjon Dobrozi ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë.

Pasi ka marrë një sasi të konsiderueshme fostoksine ka shkuar në Kishën pranë fshatit për të kryer vetëvrasjen.

Mesa duket në gjendje paniku ka lajmëruar të vëllanë.

Familjarët e kanë marrë në makinë me qëllim transportimin e tyre drejt spitalit të Tiranës, por gjatë rrugës makina është aksidentuar dhe për pasojë 20-vjeçari ndërroi jetë.

Aksidenti u shënua në Fushë-Krujë.

Në orët në vazhdim priten të dalin më shumë detaje rreth kësaj ngjarje tragjike. (real-news.tv)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303