fbpx

Historia me 4 rusët, Spartak Koka: Në të njëjtin vend ka vdekur dhe një polak

05B12AA5-0A13-44A4-8503-74FCB0783651.png

Gazetari Spartak Koka bërë me dije se në të njëjtin hotel ku u gjetën të vdekur 4 rusët, disa muaj më parë ka ndërruar jetë dhe një tjetër person.

Po në të njëjtin hotel, në të njëjtin pishinë, është gjetur pa jetë një turist polak. Sipas gazetarit Koka, asokohe u vendos nga ekspertiza mjeko-ligjore se vdekja kishte ardhur nga arresti kardiak.

Në të njëjtin hotel ka gjetur vdekjen dhe një turist polak. Në të njëjtin vend, në të njëjtën SPA. Shkaku i vdekjes ishte arrest kardiak. Dyshohet se kishte përdorur lëndë narkotike, raporti përcaktoi arrestin kardiak. Është vendosur mos-fillim i çështjes,“-tha Koka.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303