17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Vjen hiti i rradhës i Florit, bashkëpunim me Ghettin

spot_img

Pas suksesit me “Plas”, Flori Mumajesi ka sjellë projektin e ri muzikor të titulluar “Mori”.

Këtë herë, ai ka ardhur në bashkëpunim me Ghetto Geasy-n dhe Brunon me një këngë ritmike të ndërthuruar me rap.

Edhe këtë herë, kënga i dedikohet dashurisë, kryesisht për femrat që i fusin meshkujt në një botë të gënjeshtërt për të përfituar.

Pritet që ky të jetë suksesi për të tre artistët shqiptarë.

https://www.youtube.com/watch?v=P64mbTRr6OI

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat