fbpx

Horoskopi 22 Nëntor 2020, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

horoskop-8.jpg

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi
Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehatie, në një gamë të gjerë skenarësh.

Demi
Autoriteti kërkon qetësi. Një prani e palëvizshme çliron forcë, por gjithashtu kërkon fuqi.

Binjakët
Kontrolli duhet të mundësohet nga ana juaj. Para se të merreni me punë të tjera intensive apo edhe njerëz të zënë, merrni parasysh vlerën e të mos lëvizurit fare.

Gaforrja
Ju keni qenë një dëgjues i shkëlqyeshëm. Tani, do të jeni në anën tjetër të asaj përvoje, duke kuptuar se çfarë vlere u sjell kjo zemrave të lodhura.

Luani
Gremina e mbingarkesës nuk është një zonë shumë e pastruar. Ka ardhur koha për të ngushtuar fokusin tuaj në disa çështje më të rëndësishme.

Virgjëresha
Zgjidh një objektiv për ta shtypur dhe për ta bërë atë të vogël, jo shumë larg nga vendi ku jeni tani. Jeni ende duke eksploruar idetë tuaja dhe nuk keni nevojë për asnjë kontribut tani.

Peshorja
Sapo të ndjeni se dikush po përpiqet t’ju detyrojë të bëni diçka, instinkti juaj i parë do të jetë rebelimi. Refuzoni të kontrolloheni nga të tjerët.

Akrepi
Edhe me sfidat e distancimit shoqëror, ju gjeni një mënyrë për t’u lidhur me njerëz të rinj apo edhe për të bërë miq të rinj.

Shigjetari
Kjo epokë e re është e ngjashme nga shumë të tjerë, nga e cila ndikoheni, ndërsa bëni atë që ju vjen natyrshëm: ndiqni interesat tuaja dhe ndani procesin tuaj.

Bricjapi
Projekti juaj do të financohet në janar. Peshorja dhe Binjakët ju duan. Kafshët që ju tërheqin më shumë janë grabitqarët. Çfarë do të thotë kjo për ju?

Ujori
Dita do të përputhet me të menduarit për jetën, vdekjen dhe çështjet e transformimit. Në shumë histori jetoni nga ndjesia e rilindjes.

Peshqit
Qielli po shkakton të njëjtin afat të zakonshëm. Sidoqoftë, është e paqartë nëse dita në vazhdim është diçka e parashikueshme për ju.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303