fbpx

Horoskopi 28 nëntor 2020, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

horoskop-2.jpg

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi
Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe idetë tuaja vlerësohen!

Demi
Jini të kujdesshëm sot: Shumë çifte argumentojnë për arsye financiare. Në punë, mos nënvlerësoni takimet. Nga e hëna një situatë e veçantë do t’ju sjellë përparësi!

Binjakët
Hëna do të hyjë në muajin tuaj nga e diela: një lajm i mirë për dashurinë, fundi i nëntorit do t’ju japë emocione të bukura! Në punë, gjithçka po shkon mire.

Gaforrja
Ditët në vijim janë shumë premtuese në dashuri: tashmë mund të filloni të planifikoni muajin dhjetor. Në punë, ideale do të ishte ndryshimi i grupeve, por jo të gjithë mund ta bëjnë!

Luani
Nëse ka akuza, përdorni diplomacinë. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Në punë, përpiquni të merrni kohën tuaj dhe mos u nxitoni!

Virgjëresha
Ditë që mund të sjellë emocione të mira. Megjithatë ka edhe nga ata që janë të pakënaqur dhe kanë frikë. Në punë, nëse keni një aktivitet tregtar, duhet të mendoheni mirë për shpenzimet.

Peshorja
Yjet janë në anën tuaj dhe do t’ju çojnë larg, të përjetoni emocione të mëdha. Në punë, vlerësoni propozimet e reja dhe mendoni për vitin që do të mbërrijë pozitivisht!

Akrepi
Hëna nuke është në anën tuaj. Jini të kujdesshëm dhe të durueshëm në dashuri. Në punë, kjo është koha më e mirë për tu rikuperuar.

Shigjetari
Ato që ndodhin gjatë kësaj periudhe janë të rëndësishme. Në punë, një lajm i mirë për të gjithë ata që kanë lindur nën shenjën e Akrepit që kanë filluar një rrugë të re.

Bricjapi
Historitë që tani kanë marrë fund nuk mund të rikuperohen, ndërsa marrëdhëniet e reja tani janë më të forta. Në punë, kontaktet e mira mund të arrijnë sot për të shfrytëzuar!

Ujori
Fundjava mund të sjellë disa probleme. Sot është një ditë e veçantë për dashurinë. Në punë, nuk është dita e duhur për t’u kthyer kundër dikujt. Deri nesër ki kujdes dhe durim!

Peshqit
Hëna është e favorshme dhe Venusi është interesant: një lajm i mirë, pra, për dashurinë dhe për një fundjavë emocionuese. Në punë, ekziston mundësia për të bërë diçka argëtuese dhe të dobishme për veten tuaj!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303