31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Horoskopi ditor, e enjte 21 mars 2019

spot_img

Dashi

Kuadri yjor vazhdon të mbetet mjaft i favorshëm edhe gjatë ditës së sotme, prandaj duhet të përfitoni për të arritur të gjitha objektivat. Erosi duket disi në rënie, por është e përkohshme.

 

Demi

Sot Marsit në shenjë do t’i bashkohet  edhe Afërdita, duke përbërë një dyshe shumë pozitive për pjesën më të madhe të të lindurve të kësaj shenje. Kujdes, nuk duhet të hidhni hapa të gabuar.

 

Binjaket

Shfrytëzoni çdo gjë që është rreth jush për të arritur aty ku duhet te jeni, por mos u keqkuptoni. Kjo nuk ka të bëjë me shfrytëzimin e njerëzve ose lidhjeve që keni. Ka të bëjë me mënyrën krijuese të përdorimit të burimeve që keni në dispozicion.

 

Gaforrja

Dikush kërkon t’ju ngatërrojë në gjëra mjaft të paqarta dhe të dyshimta  që i përkasin jetës tuaj sentimentale. Më e qetë  dhe pa probleme paraqitet sfera ekonomike.

 

Luani

Të shumta janë perspektivat të cilat ju hapen në të gjitha fushat e jetës, duke ju bërë më të lirë, më  të vendosur  dhe të sigurtë në zgjedhjet tuaja. Shëndeti shumë i mirë.

 

Virgjëresha

Janë pikërisht aspektet kundërshtuese të disa planetëve që ju turbullojnë dhe ju sjellin dyshime, por nga ana juaj qëndron Jupiteri i fuqishëm që ju mbron nga ngjarje jo të këndshme.

 

Peshorja

Planetë të shumtë janë kthyer në shenjën tuaj që ju sjellin mjaft gjëra të mira, si edhe kurajon dhe  shtytjen e duhur për realizimin e iniciativave të duhura. Jeta sentimentale e shkëlqyer.

 

Akrepi

Shumë miq dhe dashamirës që ju rrethojnë do t’ju ndihmojnë në çështje shumë të  rëndësishme nga ana profesionale  dhe pikërisht kjo ndihmë do d’ju bëjë të pathyeshëm.

 

Shigjetari

Hëna në shenjë duket se ju ndihmon shumë dhe ju hap rrugën përpara vështirësive që ju dalin, duke marrë vendime të rëndësishme dhe ndryshime të thella në jetën tuaj. Ok dashuria.

 

Bricjapi

Në qendër të vëmendjes tuaj qëndron  për sot do të jenë pikërisht financat tuaja, të cilat për një arsye ose një tjetër duket se po sterrojnë ose nuk po japin rezultatin e duhur.

 

Ujori

Sot plani sentimental është shumë i favorshëm në këtë periudhë dhe ky është momenti i duhur për të shfrytëzuar shanset që mund t’ju paraqiten. Ekonomia dhe financat janë në rritje.

 

Peshqit

Parandjenjat tuaja  të herë pas herëshme nuk janë të kota, por kësaj radhe duhet të bëni kujdes nuk do të keni nevojë për të përdorur anën tuaj “paranormale”, mjafton vetëm të jeni të vëmendshëm.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat