Horoskopi ditor, e hënë 12 nëntor 2018

HOROSKOPI-foto.png

Dashi

Do jeni shume euforike gjate kësaj dite edhe nëse jeni ne çift edhe nëse jeni beqare. Do e shihni gjithçka me me tepër optimizëm. Te dashuruarit do ndihen me te dëshiruar nga partneri, ndërsa beqaret do kenë mundësi reale për te hedhur hapat e para drejt një lidhjeje te qëndrueshme. Edhe financat do jene goxha te mira. Mund te kryeni disa investime te nevojshme.

Demi

Dite shume e qete dhe pa asgjë te jashtëzakonshme kjo e sotmja. Do ndiheni mire ashtu si jeni dhe do jetoni çdo moment si ta ndieni. Për beqaret ambienti do jete me i favorshëm për takime impresionuese. Personat qe do njihni do jene shume te veçante. Ne planin financiar duhen shmangur operacionet e rrezikshme. Nuk është ende koha për hapa te mëdhenj.

Binjaket

Debatet dhe mosmarrëveshje ne çift do jene te shumta gjate kësaj dite. Nuk do doni ne asnjë çast ta toleroni partnerin dhe do kërkoni gjithmonë te dale e juaja. Kujdes! Beqaret do vazhdojnë ende te jene ne kërkim, por pa shume fat. Ne planin financiar mos u dekurajoni me tronditjen me te vogël sepse gjithçka mund te rregullohet sa hap e mbyll sytë.

Gaforrja

Do kuptoheni mjaft mire me partnerin tuaj sot, megjithatë marrëdhënia juaj nuk do jete aq pasionante sa pritej. Mundohuni qe nesër ta ndryshoni situatën duke menduar për ndonjë surprize. Beqaret do dëshirojnë te bëjnë për vete një person qe ka tashme një lidhje. Kujdes sepse mund te keni probleme. Ne planin financiar do ju duhet te merrni disa masa strikte.

Luani

Do jeni ne humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do bëni çfarë te jete e mundur qe marrëdhënia me partnerin te ece me tej. Beqaret do e gjejnë princin e tyre te kaltër dhe do ndihen me fatlumet ne bote. Ne planin financiar çdo gjë do shkoje për mrekulli. edhe pse do shpenzoni pak me tepër për gjera te rëndësishme situata nuk do jete problematike.

Virgjeresha

Gjate kësaj dite partneri do ju tregoje disa te fshehta qe deri me sot nuk kishte mundur dot t’ua shprehte. Kjo do ju afroje edhe me tepër me njeri-tjetrin. Sektori i financave do ndikohet negativisht nga yjet. Beqaret do takojnë një peron interesant te shenjës se ujorit. Njiheni me mire atë. Po nuk morët masa urgjente ka rrezik te keni probleme serioze.

Peshorja

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te kaloje një krize gjate kësaj dite. Mos u tregoni kokëfortë dhe mos merrni vendime te nxituara për te cilat do pendoheni shume shpejt. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do e ndiejnë nevojën e një personi ne krah. Ekuilibri buxhetor do ketë disa tronditje te vogla. Mos e lëshoni veten sepse me pa durim dhe këmbëngulje gjerat do përmirësohen.

Akrepi

Do jeni me realiste gjate kësaj dite dhe nuk do hidhni asnjë hap te nxituar pa qene te sigurta. Marrëdhënia me partneri do ngrohet mjaft dhe ne mbrëmje do jete pasionante. Beqaret do pëlqejnë personin e gabuar. Mos mendoni te krijoni një lidhje te shpejte me te sepse do vuani jashtë mase. Ne planin financiar duhet te bëni pak me tepër ekonomi.

Shigjetari

Ndryshimet ne jetën tuaj ne çift do jene rrënjësore sot. Do e largoni sa hap e mbyll sytë rutinën de do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret do kenë thjesht tërheqje dhe flirte, asgjë me tepër sesa aq. Gjithsesi duhet thënë se dita do jete pozitive. Ne planin financiar duhet te merrni iniciativa dhe te mos prisni qe dikush tjetër t’ua përmirësoje situatën.

Bricjapi

Do merrni lajme te reja gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Disa mund te pranohen tek puna ku kane aplikuar, disa mund te mësojnë për ardhjen e një fëmije e disa te tjerë mund te marrin propozime serioze. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit. Ne planin financiar duhet te ndërmerrni iniciativa për ta përmirësuar edhe me tepër situatën. Ju mund t’ia dilni mbanë.

Ujori

Jeta sentimentale për ata qe janë ne një lidhje do shkojnë me se miri gjate kësaj dite. Do i tregoni partnerit sa shume e dashuroni me ane te fjalëve dhe gjesteve. Beqaret do e pëlqejnë ne një mënyrë tjetër je mikun e tyre te vjetër. Financat do jene goxha te stabilizuara dhe madje kjo situate do vazhdoje për një kohe te gjate. Do jeni te qete ne këtë sektor.

Peshqit

Gjate kësaj dite nuk duhet te sforcoheni shume për te pasur një jete sentimentale te qëndrueshme dhe emocionuese. Gjithçka do shkoje për mrekulli fale ndikimit pozitiv te yjeve. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër dhe te shohin mire rreth e rrotull tyre. Personi i duhet do jete shume afër tyre. Ne planin financiar kënaquni me aq sa keni, mos kërkoni te pasuroheni shpejt.

scroll to top