fbpx

Horoskopi i 24 tetorit nga Paolo Fox: parashikimet e sotme

Screenshot_21-2.png

Shenjat janë renditur nga më të favorizuara nga yjet në më pak të favorizuara

Peshorja

Jeni ndër shenjat e preferuara të kësaj jave, si jetën  në sentimentale ashtu edhe në biznes, ju do të arrini qëllimet tuaja. Kushtojini vëmendje këshillave të reja, ato mund të jenë më të mira se sa pritej. Kini kujdes të mos merrni hapa më të madhenj se sa mundeni.

Akrepi

E mërkura do të jenë një nga ditët më të ngarkuarit të javës për ata që janë lindur nën shenjën e Akrepit. Dikush ndoshta do të ndjehet i lodhur dhe i dobët. Këshilla nuk duhet te lodhësh edhe në marrëdhëniet me njerëzit e tjerë. Disa sëmundje të sezonit mund të paraqiten të enjten dhe të premten. Hëna është e kundërt, por do të ketë një mënyrë për t’u rikuperuar. Në fushën sentimentale, shmangni debatet.

Peshqit

Midis të mërkurës dhe të premtës të gjithë ata që janë lindur nën shenjën e Peshqve do të jenë shumë të fortë dhe shpresa është se ata kanë një person të rëndësishëm në zemër. Kush ka një histori dashurie të gjatë, nëse ai nuk është më i kënaqur, mund të fillojë të shikojë përreth. Nuk është e lehtë të menaxhosh dy marrëdhënie, më mirë të kesh vetëm një të vërtetë në dashuri. Sipas horoskopit të 24 tetorit, Paolo Fox, në këto ditë nuk do të jetë i shumë i favorizuar si në jetën sentimentale ashtu dhe në atë profesionale

Dashi

Shikoni me kujdes të mërkurën dhe të enjten, mund të ketë shumë shpenzime. Janë arritur disa objektiva në këtë periudhë, nuk përjashtohet që në nëntor të realizoni projekte të tjera. Kini kujdes të mos diskutoni në shtëpi për çështjet e shpenzimeve.

Binjakët

Ky është një qiell që ju jep energji të madhe dhe gjithashtu një dëshirë  për të fituar. E shtuna dhe e diela do të jenë ditët më të mira për të pasur një marrëdhënie me një person që ju intereson, ose për të sqaruar disa keqkuptime. Jupiteri dhe Dielli ju mbrojnë nga biznesi, kështu që deri më 10 nëntor dikush mund të kalojë një provim ose të bëjë një marrëveshje

Gaforrja

Dite pozitive po vijnë për ju, kryesisht ditët e sotme dhe nesër do të jenë plot kënaqësi. Nëse keni investuar në një biznes të ri brenda pak ditësh do të shihni rezultatet e para pozitive. Nëse keni nevojë për këshilla, bëni atë me njerëzit e duhur.

Virgjëresha

Kush thotë se dashuria duhet të jetojë me forcë gjatë ditëve të së shtunës dhe të dielës? Mes të mërkurës dhe të premtes do të keni yje shumë të fortë, me ndjeshmërinë  te dyfishtë dhe dëshirën për të qenë me njerëzit që ju pëlqejnë shumë. Çdo emocion duhet të jetojë me përkushtim, rekomandimi i horoskopit 24 Tetor, Paolo Fox, është që të rikuperojë pak intimitet.

Demi

Mos merrni asgjë për të dhënë në dashuri, bëjeni partnerin tuaj të ndjehet i rëndësishëm dhe jepini vemendje. Një periudhë pozitive po vjen, kryesisht në muajin nëntor. Nëse keni për të kryer disa projekte, prisni për këtë muaj.

 Luani

Pjesa qendrore e javës do të jetë delikate për dikë të lindur nën shenjën e Luanit: Ka diçka për të thënë dhe dikush mund të ngrejë edhe zërin. Të mërkurën, të enjten dhe të premten janë ditë që duhen marrë me kujdes. Këshilla është të presësh për fundjavën, veçanërisht nëse ka njerëz që shkojnë kundër mënyrës suaj të të menduarit. Duhet të ketë pak durim.

 Ujori

Jini më të aftë në organizimin e jetës suaj, kohën tuaj. Nëse keni nevojë, kërkoni këshilla dhe ndihmë nga të afërmit dhe miqtë. Në fushën sentimentale, jini të kujdesshëm deri në ditën e premte, pastaj në fundjavë, siç parashikohet nga horoskopi i 24 tetorit, Paolo Fox, do të ketë momente pozitive.

Shigjetari

Nëse duhet të marrësh vendime të rëndësishme, bëje me mençuri dhe nëse duhet të pyesësh miqtë ose të afërmit për këshilla. Vëmendje për projektet e ardhshme, vlerësoni mirë se çfarë të bëni në të ardhmen e afërt. Në nëntor, kur Jupiter do të jetë në shenjën tuaj, ju do të arrini rezultate të shkëlqyera.

 Bricjapi

Krahasuar me fillimin e javës, do të jetë më mirë: ndërmjet të mërkurës dhe të premtes shpërblimi do të vijë në të gjitha fushat. Java filloi në mënyrë të gabuar. Ngadalë, megjithatë, do të ketë një mënyrë për t’u rikuperuar, duke iu afruar fundjavës. Horoskopi i 24 tetorit, Paolo Fox, u bën thirrje njerëzve që kanë një motivim të fortë për të ecur përpara si në fushën  sentimentale dhe profesionale.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *