fbpx

Horoskopi i të shtunës/ Kini kujdes, do jetë një ditë e tensionuar për këto shenja

800-0-1dbc569f6f1f15ff32083a0413f70989.jpg

Dashi-Nëse jeni në një lidhje, dita e sotme do të jetë e jashtëzakonshme për ju. Çdo moment do jetë vezullues dhe plot ngjyra. Beqarët më në fund do realizojnë një takim mbresëlënës, i cili do ua ndryshoje jetën me shpejt nga sa ata mund ta mendonin. Në planin financiar duhet t’i rregulloni sa më parë problemet që keni pasur, sepse po i latë pas dore situata mund të ndërlikohet më shumë.

Demi-Në jetën tuaj në çift do mbizotërojë gjatë gjithë kohës qetësia sot. Nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni, përkundrazi do ndiheni më të plotësuar. Beqarët nuk do duan ta humbasin pavarësinë e tyre dhe kjo do i shtyjë të mos pranojnë ftesat. Në planin financiar do bëni të pamundurën që ta ndryshoni për mirë situatën. Me pak mundim dhe pak mbështetje nga të afërmit do ja dilni.

Binjakët-Sot do jeni shume pasionantë ju të dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për t’u ndezur flakë. As nuk e kishit menduar një ditë të tille. Beqarët do jenë me fat në dashuri dhe do mund të fillojnë një lidhje të qëndrueshme shume me shpejt nga sa mendonin. Financat edhe pse do mundoheni nuk do arrini dot t’i mbani të stabilizuara. Do të gjendeni në vështirësi.

Gaforrja-Duhet ti merrni gjërat me qetësi sot ju të dashuruarit dhe ne asnjë mënyrë nuk duhet të thoni gjëra të pamenduara mirë. Beqarët do tërhiqen tej mase nga disa persona, por nuk do kenë guxim t’ia shprehin pëlqimin. Po pritën gjatë do e humbasin atë. Çështjet financiare do mbeten të mira, kështu që mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim më tepër nga zakonisht.

Luani-Do tregoheni shumë të përkujdesur ndaj partnerit tuaj sot dhe marrëdhënia me të do vijë dalëngadalë duke u përmirësuar ndjeshëm. Beqarët as qe do mendojnë për jetën sentimentale sepse do jenë te zënë me pune dhe angazhime të tjera te rëndësishme. Në planin financiar do keni disa vështirësi të vogla, por që do kalojnë shumë shpejt. Mos u frikësoni.

Virgjëresha-Ditë shumë e tensionuar do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do kapeni edhe pas gjërave elementare dhe pa ndonjë rëndësi të madhe. Beqarët nga ana tjetër do jenë të pavendosur dhe nuk do dinë çfarë hapash të hedhin. Në planin financiar shumë gjëra do ecin keq dhe mund të gjendeni në vështirësi të mëdha. Vetë nuk do ja dilni dot mbanë.

Peshorja-Falë mjedisit të përshtatshëm yjor, sot do ketë surpriza të njëpasnjëshme në jetën tuaj në çift. Do ndiheni shpesh si nëpër ëndrra dhe nuk do doni të zgjoheni për asnjë çast. Beqarët do dinë si ta joshin personin qe pëlqejnë dhe ka mundësi të kenë disa ndryshime në jetën sentimentale. Në planin financiar, askush nuk do mund ta prishë ekuilibrin që mbizotëron.

Akrepi-Jetën në çift do e vini në plan të parë gjatë kësaj dite. Asgjë nuk do jetë më e rëndësishme sesa mirëqenia me partnerin. Të gjithë do ju kenë zili. Beqarët nuk duhet të kërkojnë asgjë me ngulm sepse mund te bëjnë disa gabime që do ju ndikojnë tek e ardhmja. Sektori i financave do jetë më i qëndrueshëm për femrat sesa për meshkujt.

Shigjetari-Ata që janë në një lidhje do surprizohen herë pas herë nga partneri i tyre. Do ju duket një mrekulli që e keni atë pranë dhe do shfrytëzoni çdo sekondë. Beqarët do kenë takime pa fund gjatë gjithë kësaj dite, por nuk do kenë aspak dëshirë te fiksohen diku. Financat nuk do jenë aspak të mira për shkak të shpenzimeve të konsiderueshme që do kryeni.

Bricjapi-Do ndiheni shumë të vetmuar gjatë kësaj dite sepse partneri nuk do ketë shumë kohë për të kaluar me ju. Flisni hapur me të. Beqarët do ndikohen nga Mërkuri dhe shumë gjëra kanë për të marrë rrjedhën e duhur. Lërjani çdo gjë kohës. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj. Jo vetëm që do kryeni investimet e menduara, por do hiqni edhe disa para mënjanë.

Ujori-Do diskutoni gjerë e gjatë sot ju të dashuruarit dhe do i zgjidhni shpejt problemet që keni pasur prej kohësh. Të dy do jeni më largpamës dhe me tolerantë. Beqarët do ndihen mirë me statusin që kanë dhe nuk do kërkojnë ndryshime të statusit. Financat do varen nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Po u treguar të pamatur mund të keni edhe vështirësi.

Peshqit-Dite mjaft dinamike ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Gjithçka që keni dashur do ju plotësohet dhe kënaqësitë do jenë të forta. Beqaret do kenë një ditë të trazuar dhe nuk do kenë as kohë dhe as nerva të mendojnë për jetën sentimentale. Buxheti nuk do jetë në gjendjen më të mirë të mundshme kështu që bëni kujdes me çdo lloj investimi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303