21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Horoskopi për ditën e martë, 5 maj 2020

spot_img

Dashi

Përpiquni të shmangni takimet me miq shumë të ngushtë, pasi mund të zhvillohet një bisedë, e cila nuk do t’ju pëlqejë aspak. Prioriteti për ju nesër është përkushtimi ndaj vetes dhe të gjeni mënyrat më të mira për tu ndjerë të kënaqur. Udhëtimet e shkurtra janë ide e mirë për këtë të diel.

Demi

Nesër do të jeni në qendër të vëmendjes. Kjo është mëse e arsyeshme për ata që kanë ndryshuar stil ose për ata që kanë ndërmarrë një vendim të rëndësishëm në jetën e tyre. Mos i tregoni të gjitha planet për të ardhmen e afërt.

Binjakët

Do të befasoheni nga sjellja e dikujt që e konsideroni mik të afërt. Ndoshta mund t’ju vijë një dhuratë shumë e çmuar ose personi në fjalë t’ju bëjë një deklaratë të fortë dashurie. Ata që janë çift do të zbulojnë se partneri/partnerja e tyre është më xheloz seç mund ta kishin menduar.

Gaforrja

Mos konsumoni ilaçe pa këshillën e mjekut. Ka shumë gjasa që përpjekjet për ta kalur një problem shëndetësor në kushte shtëpie mund t’ua përkeqësojë situatën. Shmangni eksperimentet kreative apo rrugët e panjohura. Do të keni vëmendjen e duhur nga partneri/partnerja juaj.

Luani

Luanët mund të ndihen të mërzitur dhe të lodhur nesër. Punët e shtëpisë do t’ju marrin shumë kohë dhe do t’ju vënë në provë durimin. Mund të konfliktoheni me dikë nëse i përmendni të kaluarën e errët. Ata që janë në kërkim të dashurisë, duhet të tregohen të kujdesshëm ndaj të huajve.

Virgjëresha

Mos u bëni pjesë e thashethemeve ndaj personave të afërt me ju. Respektoni sekretet e të tjerëve dhe asnjëherë mos i gjykoni njerëzit nga paraqitja. Prioritet për ju nesër do të jetë jeta personale. Ata që janë në një marrëdhënie duhet të përpiqen ta forcojnë besimin në lidhjen e tyre.

Peshorja

Nesër do të ndiheni të mbushur plot optimizëm. Kaloni më shumë kohë me fëmijët dhe familjarët. Sportet dhe shëtitjet e gjata janë mjaft të mirëpritura. Ekziston mundësia që nesër të keni ide brilante, çfarë mund t’ju rrisë edhe të ardhurat tuaja financiare.

Akrepi

Tema e kësaj dite do të jetë dashuria. Mendoni para se të veproni. Mos ndërmerrni vendime të nxituara. Nëse ndodheni në një udhëtim të gjatë me familjen, mund të keni momente të vogla konfliktuale. Në përgjithësi, kjo ditë do të jetë e vështirë, por e rëndësishme për jetën tuaj, sidomos për të dashuruarit.

Shigjetari

Ka shumë gjasa që nesër të kënaqeni pamasë. Mund të dilni me një mik të ngushtë ose me dikë që e pëlqeni dhe dëshironi t’i shprehni dashurinë së shpejti. Për ata që preferojnë aventurat, është dita e duhur për të udhëtuar ose eksploruar.

Bricjapi

Do të vijoni të punoni për një projekt mjaft të rëndësishëm, i cili do t’ju sjellë të ardhura të kënaqshme. Megjithatë, ndërkohë që bëni një gjë të tillë, mos harroni planet familjare. Bëni kujdes kur bisedoni me të tjerët dhe mos i vini shumë në dukje arritjet tuaja.

Ujori

Kjo ditë do të jetë mëse e zakonshme për të lindurit e kësaj shenje. Nuk parashikohet ndonjë event i veçantë. Nuk parashikohen probleme apo konflikte. Përpiquni të relaksoheni dhe të kujdeseni për shtëpinë.

Peshqit

Të lindurit e kësaj shenje do të fokusohen në përgatitjet për javën e ardhshme. Miqtë do të kenë dëshirë të dilni e të argëtoheni, por do të respektojnë dëshirën tuaj. Vijoni me planet tuaja dhe ndjehuni të lirë për të eksperimentuar.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat