fbpx

Horror/ Theri nënën e tij me thikë plot 118 herë, i riu shokoi policinë me telefonatën

640-0-5fd7c4350d02b.jpg

Një ngjarje horror ka ndodhur në Britaninë e Madhe. Një i ri ka therur nënë e tij me thikë plot 118 herë.

Më pas, ai ka telefonuar policinë, ku i ka kërkuar që  “të sillnin një çantë trupi”.

Rowan Thompson ishte 17 vjeç kur sulmoi dhe vrau nënën e tij, Joanna Thompson, në shtëpinë e tyre në fshat, sapo ishin kthyer nga vrapimi i mëngjesit. Ai  goditi m e thikë 38 herë në ballë, 64 herë në qafë dhe 16 herë në krah. Ngjarja ka ndodhur me 1 korrik të vitit të kaluar.

Në tetor, Thompson u gjet i vdekur në moshën 18 vjeçare, ndërsa ishte në paraburgim në një institucion të shëndetit mendor.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303