fbpx

“Hueyda zemër, me ç’lajm të trishtë u zgjova sot”. Moderatori shqiptar në lot pas lajmit tragjik

hye.jpeg

Një lajm i hidhur ka tronditur sot vendin.

Një sëmundje e rëndë i ka marrë jetën në moshën 46-vjeçare artistes Hueyda El Saied.

Për këtë humbje tragjike ka reaguar edhe moderatori Bledi Strakosha, i cili është shokuar nga ky lajm i papritur dhe me zemër të thyer ka shpërthyer në lot.

“Hueyda zemër, me ç’lajm të trishtë u zgjova sot  Ke qenë gjithnjë një engjëll në Tokë, tani edhe në parajsë“, shkruan Strakosha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303