fbpx

Humb 59-vjeçari i sëmurë në Lezhë, familjarët kërkojnë ndihmë: Ja çfarë ka veshur

4B75A6E1-F164-4DC9-8EAB-E3DA12185049.png

LEZHË– Një 59-vjeçar ka humbur kontaktet prej orëve të para të mëngjesit të sotëm në Tale të Lezhës. Familjarët e kanë denoncuar në “BalkanWeb” humbjen e tij, duke thënë se ai nuk ka pasur asnjë kontakt me ta që prej orës 06:30 të mëngjesit të sotëm.

I humburi

Raportohet se 59-vjeçari ka probleme të shëndetit mendor ndërsa kanë ndarë edhe një foto tijën për ta bërë më të lehtë identifikimin.

I humburi ka veshur pantallona xhinse treçerekëshe dhe atlete të zeza, ndërsa familjarët shprehen nëse ndonjë qytetar ka informacion për të telefonojë në numrin 069 84 02588.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303