fbpx

“Humb në sytë e mi, koha ndalon”. Sindi publikon për herë të parë foton e partnerit dhe ‘hap zemrën’

loci.png

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Sindi pas daljes nga spektakli bëri me dije se ishte në një lidhje dashurie, por pa dhënë më shumë detaje mbi partnerin ‘misterioz’.

Së fundmi, gjatë një bisede më ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar detaje të tjera për partnerin.

“Si të bëri për vete? Si të flet, si të trajton?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit.

“Për vete më beri me shikimin si fillim. Kur bisedojmë duket sikur humb në sytë e mi dhe sikur koha ndalon. Pastaj nuk e di, më jep gjithmonë atë ndjesinë e paqes kur jam me të. Do më duhej gjithë nata ta shpjegoja”, i është përgjigjur Sindi.

Advertisement

“A është seksi?”, e ka pyetur një tjetër. Ish-konkurrentja ka publikuar një foto të krahut të partnerit, krahas së cilës ka shkruar “Dobësia ime”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303