16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Humbi jetën në vendin e punës, dalin detajet

spot_img

Një shqiptar ka humbur jetën në ambientet e punës, pikërisht në zonën e Treviglios në Itali. 56-vjeçari, të cilit ende nuk i është bërë me dije identiteti, është gjetur i shtrirë, pa ndjenja nga një koleg i punës.

Mendohet se ai ka ndërruar jetë në magazinat e kompanisë ku ai punonte si pasojë e një infarkti.

Shqiptari njihej si ‘Remo’ dhe kishte vite që punonte në kompaninë ‘Vimercati di Pontirolo’. Ai la pas bashkëshorten e tij dhe dy fëmijë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat