fbpx

Humbi ndjenjat pak para mbërritjes së Ramës në Vlorë, vjen lajmi i rëndë për Mjekun vlonjat

mjeku-3.jpg

Pak orë më parë, para mbërritjes në Vlorë të Kryeministri Rama i cili do inspektonte vaksinimin anti-COVID, mjeku Pirro Begaj humbi ndjenjat. Mësohet se mjeku është nisur pak më parë me urgjencë për në Tiranë pasi ka pësuar hemorragji cerebrale dhe është nisur për mjekim të specializuar në kryeqytet.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303