15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Humbja e thellë e PD/ Ish-Kryeministri Sali Berisha sapo doli me mesazhin e papritur

spot_img

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka bërë asnjë koment lidhur me humbjen e PD. Pak më parë ish-kryeministri në rrjetin social Facebook është ndalur te stërvitja ushtarake e NATO-s ku merr pjesë ushtria e SHBA dhe 25 vendeve të tjera, anëtare të NATO-s.

“Fillon ne Shqiperie stervitja ushtarake e NATO-s “Defender Europe 21”. Miq, ne Shqiperi ka filluar stervitja e madhe dhe e rendesishme e Aleances se Atllantikut te Veriut me pjesmarrje te rendesishme te ushtrise se SHBA dhe 25 vendeve tjera anetare te NATO-s.

Me kete rast le te pershendesim Aleancen e Atllantikut te Veriut dhe tju urojme nga zemra mire se ardhjen ne Shqiperi dhe suksese ne kete stervitje ushtareve dhe komandanteve te saj. Sb”, shkruan Berisha.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat