fbpx

Humbje e madhe për PD, Enkelejd Alibeaj jep lajmin tragjik: Ikja e tij e beftë na ka shokuar

ndahet.jpg

Një lajm tejet i rëndë është komunikuar pak më parë nga ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj.

Ky i fundit ka bërë me dije se ka ndërruar jetë Xhevit Sula, kryetar i Grupseksionit nr 1 të degës së PD Patos si pasojë e një ataku kardiak.

Postimi i Alibeajt

Xhevit Sula, Kryetar i Grupseksionit nr 1 te deges se PD-se Patos ka nderruar jete mengjesin e sotem nga nje atak kardiak! Familje e hershme  demokratesh, anetar kryesie  dhe kontribues ne vite. Ikja e tij e befte, pervecse na ka shokuar eshte nje humbje e madhe per PD-ne dhe shoqerine. U prehsh ne paqe mik i dashur! Ngushellime Lides (bashkeshortes) dhe dy femijeve si dhe gjithe miqve e te afermve! Do te na mungosh shume!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303