31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Hyn live në Facebook, aksidentohet për vdekje shqiptari

spot_img

Një shqiptar nga Hasi i Prizrenit ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Hungari.

Beg Morina, 45-vjeç, ishte live në “Facebook”, por pikërisht në këto momente ai  ka humbur kontrollin dhe makina ka dalë nga rruga.

Miqtë dhe shokët janë traumatizuar teksa kanë parë “live” vdekjen e Morinës.  Ai punonte prej vitesh si picier në Hungari, ndërsa pas ka lënë dy fëmijët dhe gruan.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat