fbpx

Hysaj lë në “baltë” Napolin, ndëshkohet me të kuq

Capture-1.png

Po zhvillohet ndeshja çerekfinale e Kupës së Italisë në mes të Napolit dhe Lazios.

Skuadra e Gattusos është në epërsi 1-0 por me 10 lojtar.
Elseid Hysaj u ndëshkua me karton të kuq pas një ndërhyrje ndaj Immobiles. Shqiptari mori kartonin e dytë të verdhë dhe u përjashtua.

Me të kuq u ndëshkua edhe lojtari i Lazios, Lucas Leiva

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303