fbpx

“I bllokova thirrjet”, Beniada tregon debatin e ashpër me babain e saj

8C282B8A-BDEB-465B-8F4D-1F6A6AD58BA4.png.jpg

Beniada, pa dyshim “ëmbëlsia” e shtëpisë së “Big Brother VIP”.Ajo ka treguar për Arjolën një debat të ashpër të zhvilluar me babain e saj. I ati në fillim ka refuzuar angazhimin e saj profesional, gjë e cila ka pasuar në shumë debate dhe diskutime në familjen e saj.

“Bëra punët e para si modele dhe babi im që më thoshte që nuk e donte punën time. Unë acarohesha edhe i thashë se nuk e respekton punën time. U nisa për punë në tren dhe babi më merrte në celular dhe më shkruante mesazhe. Unë i bllokova thirrjet edhe pastaj më merrte nga numri i mamit. Unë vazhdova t’i mbaja inat”, tregoi ajo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303