20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

I bllokuan rrugën në Kukës, reagon Rama

spot_img

Teksa kuksianët i bllokuan rrugën dhe e priten me protesta kryeministrin Rama, ky i fundit ka reaguar në lidhje më këtë ngjarje me anë të një statusi në rrjetin social ‘Twitter’.

Rama e ka cilësuar kryebashkiakun e Kukësit si një person qesharak që del dhe zë rrugën e Kukësit së bashku me administratën e tij.

“Një kryebashkiak qesharak i një partie qesharake del e zë rrugën e Kukësit me administratën, në vend se të ishte me mijëra qytetarët kuksianë në çeljen e punimeve të aeroportit ndërkombëtar!Merren me prita rrugësh në shekullin e XXI e pastaj duan vota nga ky popull. Oh ç’derexhe!”, shkroi kryeministri./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat