20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

“I çmendur” pas Beatrix Ramosajt/ Ish-konkurrenti i Për’puthen zbulon bisedat

spot_img

Ish-konkurrenti i Për’puthen Xhafer Thaqi vijon me deklarata e bujshme.

Ai është përfolur për mbështetjen dhe deklaratat publike që ka bërë për këngëtaren Beatrix Ramosaj. Ai shprehu hapur pëlqimin për ish-banoren e BBV, dhe së fundmi i ftuar në “Glamour Zone”, Xhaferi ka zbuluar edhe një bisedë që ka pasur me nënën e saj, Antigone Ramosaj.

Sa i përket ndarjes së Beatrix nga Donaldi ai shprehet se është një avantazh për të, ndrësa shton se ku i fundit e “përndjek” në Instagram duke i parë postimet.

Pyetje: Keni biseduar ndonjëherë me Beatrix?

Xhaferi: Nuk kam pasur rast të bisedoj me të, por kam biseduar me mamanë e saj. Ia kam shprehur pëlqimin për gocën. Kam qenë shumë interesante sepse i kam thënë “si të dukem si dhëndër.” Qeshi, dhe pastaj kështu disa shkrime, bisedova edhe pak me të i thashë ti bëjë të fala gocës.

Pyetje: Çfarë mendon për ndarjen e saj të bujshme?

Xhaferi: Asgjë thjesht e shoh në avantazhin tim, më hapet rruga.

Pyetje: Ke thënë nuk e njoh Donaldin si nuk e njeh?

Xhaferi: Se njoh, ai më njeh mua. Ai më shikon storyt në Instagram.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat