16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

I dashuri i Nicki Minaj bën tatuazhin e “çmendur” në qafë për reperen

spot_img

Një nga leksionet kryesore që morëm nga Pete Davidson dhe Ariana Grande është që tatuazhet në çift, nuk janë gjithmonë ideja më e mirë. Gjithsesi, këtë nuk e ka kuptuar ende i dashuri i ri i Nicki Minaj, Kenneth Petty, i cili ka gdhendur të gjithë qafën për të.

https://www.instagram.com/p/BrrBLIxA4bK/

Nicki dhe Kenneth pranuan lidhjen në rrjetet social disa javë më parë, e tani hapi i rradhës në marrëdhënien e tyre është tatuazhi. E çfarë tatuazhi, emrin e vërtetë të reperes: Onika!

Nicki shfaqi tatuazhin e partnerit në “Instagram”, ku Kenneth tregonte se nuk ishte fare e dhimbshme.

Burime pranë tyre tregojnë se ata janë kokë e këmbë të dashuruar dhe lidhja është shumë serioze!

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat