fbpx

I dashuruar me muzikën, qeni filmohet duke “luajtur” në piano

Screenshot_36-2.png

Videoja e një qeni që shihet duke “luajtur” në piano është bërë virale në rrjete sociale. Qeni i quajtur Dexter u filmua nga pronarja Esther Mason, duke “kënduar”, teksa godiste tastet e pianos me putrat e tij.“Ai ka qenë duke “luajtur” piano për një kohë, unë mezi arrij ta shoh, por fqinjët e mi më kanë pyetur disa herë nëse vajza ime po mëson piano.Ka tendencën të ndalet kur më sheh pasi vrapon për të luajtur. Është e mahnitshme sepse me të vërtetë tingëllon sikur ai po këndon dhe po përpiqet të luajë nota të ndryshme.”, tha Mason.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303