fbpx

“I del gjaku bardh e zi”/ Pas paralajmërimit bombë të Lefter Allës, plasin komentet në rrjet

nje-dit.jpg

Fill pasi Kryebashkiaku Lefter Alla paralajmëroi se po nisej drejt Tiranës nga Bulqiza ku ndodhej, për të hapur procedim penal ndaj Ervin Salianjit për videon e publikuar ku kryebashkiaku i Bulqizës shihej duke thithur kokainë, ndonëse Alla u shpreh se është montazh.

Ndërkohë, në komente qytetarët kanë shpërthyer në ironi ndaj Kryebashkiakut.

Një koment tjetër me sa duket vjen nga mbesa e tij, pasi i drejtohet me ‘dajë’ e cila thotë se të gjithë kanë nevojë për të dhe i ofron përkrahjen e saj duke thë se do i gjendet gjithmonë përkrah.

Një komentues tjetër nuk e ka hallin as tek skandali me kryebashkiakun, as nëse video është reale apo montazh, por diku tjetër:

Dikush tjetër ironizon duke thënë:

Ndërsa një tjetër e këshillon të vijojë rrugën, por ka një këshillë për ‘vizat e bardha’:

Qytetari tjetër uron që video të mos jetë e vërtetë por në të kundërt sipas tij “haram të qoftë karrikja e PS” teksa ka marrë një përgjigje epike nga një ndjekës tjetër.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303