18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

I dha ‘duart’ Shakirës, kush është partnerja e re e Pique?

spot_img

Ndarja mes Gerard Pique dhe Shakira ka qenë një nga historitë më të përfoluara të verës, megjithatë mbrojtësi i Barcelonës duket se tashmë është larguar nga Shakira.

Ndërsa Shakira ka problemet e saj me zyrën e taksave në Spanjë, Pique është fokusuar se si mund të ndryshohet kontrata e tij për të ndihmuar problemet financiare të Barcelonës.

Megjithatë, larg çështjeve të tyre përkatëse, ndarja ka qenë ajo që ka pasur interesin e dy fëmijëve të tyre nga ana e dyshes.

Megjithatë, duket sikur mbrojtësi spanjoll tashmë ka kaluar te partnerja e tij e ardhshme, me The Sun që publikon identitetin e një gruaje të re.

Clara Chia Marti është një vajzë 23-vjeçare që punonte si kamariere në një event të organizuar nga kompania e Pique, Kosmos.

Këtu thuhet se ata u takuan, gjë që tregon se lidhja e tyre filloi shumë përpara se ndarja mes tij dhe Shakirës të ndodhte.

Chia Marti është studente në një kurs për marrëdhëniet me publikun. The Sun thotë se dyshja kanë bërë përpjekje ekstreme për ta mbajtur sekret lidhjen e tyre, pasi vajza i ka fshirë profilet e saj në rrjetet sociale.

Kujtojmë se dyshja udhëtuan së bashku në Dubai dhe u aludua se tashmë ajo njeh Milanin dhe Sashën, fëmijët që futbollisti ka me këngëtaren.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat