13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Incidentet e vazhdueshme me fustanet, Dukesha Kate “nuk vë mend “

spot_img

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet e saj: I qëndrojnë të ngritur.
Mesa duket duksha Kate ka probleme me veshjet e saj sidomos me fustanet dhe ka shumë foto në të cilat ajo duket e vënë në vështirësi.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat