fbpx

I gjetën tavolinë pokeri, arrestohet i riu

poker.jpg

Një 26-vjeçar është arrestuar ditën e sotme, pasi policia i ka sekuestruar një tavolinë pokeri dhe një kuti me ‘chips’ në biznesin e tij në Ballsh. Policia e ka proceduar penalisht të riun, duke i marrë tavolinën e pokerit si provë materiale pranë Prokurorisë.

Ndaj 26-vjeçarit rëndojnë akuzat “organizim të lotarive të palejuara” dhe “vënia në dispozicion të lokaleve për lojëra të palejuara”./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *