fbpx

I hakeruan faqen dhe i nxorën fotot erotike/ Klea Huta reagon menjëherë: Më ndihmoni…

Në profilin e moderatores Klea Huta në Facebook, janë postuar disa foto me pullë të kuqe, që duket se nuk kanë aspak për autore vetë Hutën.

Pas kësaj ka reaguar moderatorja e cila, shkruan se kërkuar ndihmën e miqve për ta ndihmuar që ta mbyllë faqen e saj.

Në faqen e saj në Facebook, numërohen më shumë se 100 mijë ndjekës.

“Miq dhe fans atë mi! Sot në orën 10:00 më kanë hakuar FanPagen e Facebook, më vjen shumë keq që po ndodh kjo. kush më ndihmon me dikë që I njeh mirë këto hakime që ta mbyll sa më parë.”– shkruan Klea në Instagram.