24.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

I ndalojnë djalin, kreu i PD-së përplaset me policinë

spot_img

Policia ka ndaluar pas protestës, djalin e kreut të Partisë Demokratike Fier, Luan Baçi dhe është përplasur me ish-deputetin. Siç duket edhe në video, Baçi kërkon nga policia që t’i lëshojnë djalin ndryshe do ta kthejë çdo gjë personale me policinë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat