fbpx

“I ndave të gjithë dynjanë”, Sonila Meço ‘përplaset’ me moderatoren e Top Channel, ja çfarë u bë shkak (VIDEO)

sonila.jpg

Gazetarja Sonila Meço e ftuar në ‘Goca dhe Gra’ ka folur për karrierën dhe jetën e saj private. Teksa po fliste për martesën Meço ka debatuar me Rita Petron dhe shkak janë bërë këndvështrimet e ndryshme. Meço ka reaguar lidhur me këtë debat ku shkruan se koha e ka mësuar që nuk duhet të dorëzohet në krizën e parë.

“I ndave të gjithë dynjanë. Ta hedh Drinin...”,

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303