fbpx

I ndërpreu fjalën Ramës në seancë plenare, e pëson Kujtim Gjuzi, merret vendimi për të

gjuzi-rama-2.jpg

Deputeti Kujtim Gjuzi është përjashtuar nga Parlamenti për 10 ditë, pasi i ndërpreu fjalën kryeministrit Rama gjatë seancës plenare. Ky është vendimi që është marrë sot nga Sekretariati për Procedurat, Votimet dhe Etikën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303