fbpx

I ndodh e papritura reperit/ Getinjo ndalohet nga policia

getinjo-780x439.png

Reperi Getoar Aliu, i njohur ndryshe si Getinjo me emrin e artit së fundmi është ndaluar nga policia. Raportohet se ai është gjobitur, ku ky lajm u bë i ditur nga vetë reperi.

Ai ka publikuar disa foto ku shihet që e ka ndaluar policia dhe më pas e ka gjobitur.

Në fletën e gjobës që ka marrë Getinjo shkruhet se këngëtari është ndëshkuar me 40 euro për tejkalim shpejtësie.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303