fbpx

‘I ngrin buzëqeshja’, Rudina Xhunga del në ballkon për foto, fustani e tradhton

o-rudi.png

Gazetarja dhe moderatorja Rudina Xhunga ndërsa është duke kaluar pushimet në Vlorë së bashku me familjen e saj, ka ndarë poza nga ditët e bukura që po kalon aty.

E mbështetur në ballkon, me pamjen magjike nga deti, Rudina Xhunga është ndjerë e përkëdhelur nga era. Me një fustan në ngjyrat e detit, era i ka ngritur fustanin lart krejt natyrshëm duke realizuar një foto të bukur.

“Bashkë me erën, në Vlorë, ku tjetër,”- shkruan Rudina Xhunga përkrah fotos nga pushimet.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303