fbpx

I nisi letrën urgjente Manastirliut, Edi Rama ‘bën për ujë të ftohtë’ Ilir Metën: Mos fut hundët në…

Pak pas letrës së Ilir Metës drejtuar Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, lidhur me situatën e COVID ku e pyeste dhe për masat e marra nga qeveria, ka ardhur reagimi i menjëhershëm I Kryeministrit Edi Rama.

Përgjigjja e Ramës:

Ilir s’ke kompetenca të fusësh hundët në punët e ekspertëve. Si fillim mos dil vetë pa maskë nga shtëpia. Mblidh partinë që të mos bëjë thirrje histerike kundër maskës. Shiko punën që ke se vetëm atë s’po bën prej kohësh.

Vijon…