30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

I shpallur në kërkim për trafik droge, në pranga 53-vjeçari

spot_img

Një 53-vjeçar ka rënë në pranga nga policia e Tiranës, i cili ishte shpallur në kërkim kombëtar për trafik droge.

Mësohet se i arrestuari, Arben Xibri ishte dënuar për 8 vite për  “Trafikim të narkotikëve të kryer në bashkëpunim i mbetur në tentativë”.

53-vjeçari ishte banues në Tiranë, i cili u kap nga Sektori i Forcës së Posaçme të Operacioneve Speciale dhe Kërkimit në Drejtorinë Vendore të Policisë, Tiranë.

Arben Xibri kërkohej prej kohësh nga autoritetet shqiptare./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat