fbpx

I theu hundën në stadium, çfarë bëri Ronaldo për tifozen

a88f164f-8559-4911-ae9a-bdc8b7dc2080-350x450.jpg

Edhe pse tifozja i kishtë kërkuar “dëmshpërblim” një darkë dhe e shpresonte shumë që kjo të realizoi, Cristiano Ronaldozgjodhi një tjetër mënyrë për t’i kërkuar falje për thyerjen e hundës në stadium.

Një takim në Kontinasa me të fanella me numrin 7 me autografin e tij dhe dedikimin “Një përqafim për Elenën” ishte dhurata që e bënë të lumtur tifozen e Juventusit, Elena Di Martino, të cilën kampioni portugez e goditi me një top në fytyrë teksa kjo e fundit po shikonte nga tribunat e “Allianz Stadium” ndeshjen Juventus-Kievo. /Real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303