fbpx

I varur nga pornografia qysh në moshën 5 vjeçare, reperi i njohur insiston se do të bëhet president

NINTCHDBPICT000478426360.jpg

Reperi 42 vjeçar rrëfeu se si e hoqi varësinë e tij nga pornografia, duke thënë se një ditë ai do të jetë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe prentendon së ai është artisti më i madh i të gjitha kohërave.

Ai zbuloi se po punon në një kandidim presidencial qysh në vitin 2004.

Babai i katër fëmijëve gjithashtu zbuloi se ai tani ka nisur varësinë e tij nga pornografia për të cilën tha se filloi kur ai ishte vetëm pesë vjeç.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303