fbpx

I zbulohet e fshehta Ades së “Për’puthen”, prej vitesh në lidhje dashurie…

Screenshot-2021-09-14T181807.533-702x375.png

Emisioni “Për’puthen” arrin t’i bëj të famshëm të gjithë protagonsitët.Jo rrallëherë, konkurrentet janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës.Së fundmi, ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.“Kjo femer jeton ktu n Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’ Komundë dhe shkon cdo muaj në Turqi e bën belin e b*thet. E njof këtë pa u fut n’përputhen”- ka thënë një ndjekës.Se si qëndron e vërteta, duhet të presim deri në ndonjë sqarim nga vet Ada.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303