fbpx

Ibra i çmendur, ja ç’po ndodh në këto momente në derbin e Milanos

Është gjithnjë një super derbi. Inter-Milan ka marrë vëmendjen e gjithë sportdashësve sot. Në “San Siro” skuadrat kanë zbritur të motivuara dhe duan të marrin maksimumin e pikëve, pavarësisht faktit që kjo përballje luhet pa praninë e tifozëve.

Milani është duke marrë një fitore të madhe 0-2. Të dy golat janë shënuar nga Ibrahimoviç