20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Icardi i ofrohet Juventusit

spot_img

Siç mësohet nga TodoFichajes, Juventus tashmë është duke negociuar me PSG-në për transferimin e Mauro Icardit për merkaton e dimrit. Argjentinasi ka parë sesi i është ulur ndjeshëm kuota e minutave dhe është se ardhja e Messit padyshim që ka vjedhur shumë rëndësi.

Sulmuesi e di që po hynë në vitin e Botërorit dhe nëse vazhdon në Paris, mundësitë e tij për të qenë në listën e përzgjedhur do të jenë më të vogla.

Bashkëshortja e tij, Wanda Nara, prej kohësh ka menduar për t’i gjetur një destinacion të ri dhe të gjitha rrugët të çojnë në Serie A. Juventusi momentalisht synon nënshkrimin me Vlahovic, por nuk përjashtohet mundësia që të dy të zbresin në Torino.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat