23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Identifikohet shqiptari që humbi jetën në Itali, baba i tre fëmijëve

spot_img

Një përplasje me makinë rezultoi fatale për jetën e një 40- vjeçari shqiptar me banim në Itali, baba i tre fëmijëve.

Sipas mediave vendase ngjarja ndodhi përgjatë Rivieres Berica pranë Albettone.

Një Mercedes Glc dhe një Volkswagen Golf u përplasen me kokë.

Në aksident humbi jetën shoferi i Golfit, Luan Hakrama, 40 vjeç me origjinë shqiptare, babai i tre fëmijëve, që jetonin në Barbarano Mossano.

Shoferi tjetër, një 56-vjeçar nga Barbarano Mossano, gjithashtu u plagos rëndë.

Pas aksidentit rruga është mbyllur për një kohë të gjatë dhe trafiku është shmangur në rrugët dytësore.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat